close

بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

فناوری چاپ دیجیتال

فناوری چاپ دیجیتال

تابلو لایت باکس

روزانه اشخاص متعددی از خیابان‌های پوشیده از بنرهای رنگارنگ تبلیغاتی, آموزشی و چه بسا فراخوان کارهای اجتماعی عبور می‌کنند و این همه گیرترین گونه تبلیغات هوشمندانه دنیای امروزی مدرن هست. در مکان های لبریز راه‌بندان به جای نصب این نوع از تبلیغات در کنار خیابانها شاهد نصب آن ها بر فراز پل ها و معابر هوایی هم هستیم و در سا‌عتها مالامال از رفت وآمد و در ساعات اوج ازدحام با اشکال متعدد این تبلیغات روبرو هستیم که بر بلندای آسمان به چشمان ما دیده می‌شوند .

لایت باکس از باطن یا از پشت بوسیله چراغ ال ای دی(LED) یا نور فلورسنت ساخته می شود , چاپ کیفیت خوب روی متریال‌های گوناگون , پرینت دیجیتال , رنگ‌های دل فریب و تصاویر متحرک یک رو یا دورو , معلق شده یا این که ثابت , نصب شده با پیچ و مهره جزء فرآیند ساخت این تبلیغات است و اینجا کیفیت چاپ و طریق ارائه تبلیغ به طوری که چشمگیر باشد نکته فراوان مهمی است .

مورد ها به کارگیری

پرینت تصویر بوسیله هر یک از برنامه های خاص صفحه آرایی و گرافیکی با غایت کیفیت چاپ و مهیا نمودن نصب روی باکس های نوری , بیلبوردها , بنرها , استندهای تبلیغاتی , لایت باکس, لایت باکس کریستالی , تابلو پلکسی و همگی اشکال تبلیغات محیطی می گردند .

لایت باکس کریستالی چیست؟

نوریکی از المان های جدا ناپذیر این نوع از تبلیغات است , رنگ‌های جالب طی روز و تحت روشنایی آفتاب رسالت خویش را انجام می دهند و شب هنگام این نورها می باشند که توشه تبلیغاتی دلربا را برای عابرین یا این که اتومبیل سواران بر دوش می کشند . نوع ای دیگر از تبلیغات محیطی در امتداد بزرگراه ها روی تیرهای لامپ برق نصب می گردند که گشوده نیز یا این که مبلغ متاع می باشند یا این که راوی پیام های اجتماعی , شرط اساسی استمرار این مدل از تبلیغات استعمال از پارچه های ضد آب , مقاوم و عایق آلودگی می‌باشد که امکان معلق ماندن به برهه زمانی طولانی داشته باشد و باد و باران و اشعه خورشید، وضوح رنگ و جزئیات طرح دارای اهمیت آن‌ها را تغییر‌و تحول ندهد .

بک لایت چیست؟

انتقال پیام های اجتماعی , رفتاری , جملا‌ت تشویقی در باب رفتارهای درست شهروندی و چه بسا حرف بزرگان که می‌تواند رهنمون استارت یک روز عالی باشد . آگهی مکان و زمان فرا خوانها , مناسبتها , کمپین ها و همایش ها، جدا از جنبه تبلیغات تولیدات همگی از مواردی هستند که شهرداری یا بقیه نهاد ها به این وسیله پیام های مورد‌علاقه خویش را منتقل نمایند . تاثیر گذاری تصاویر و روشنایی از یک طرف و تعیین هوشمندانه کلمه ها از سوی دیگر ذهن مخاطب را مشغول خواهد کرد .

جملا‌ت ایهام برانگیز , شوخی و سوال بیشترین راندمان را در‌این فی مابین دارا‌هستند و با سرگرم کردن ذهن مخاطب وظیفه تبلیغاتی خویش را تمام و کمال ایفا می‌کنند . ولی این دستور در بخش تبلیغاتی مثمرثمر است و برای سایر موردهای آگهی، فونت معمولی و خوانا و واضح و موجز بودن نوشته کاربردی خواهد بود . تیم تبلیغاتی خانه طراحان سام با سالها تجربه در کارهای تبلیغاتی و صنعت ساخت تابلو لایت باکس با شعار کیفیت متریال اولیه , همگام با جدیدترین متد روز عالم در کنار شماست; ساخت لایت باکس های دوچندان خوشگل و با کیفیت عالی تخصص ماست .

لایت باکس چه چیزی است؟

فضاهایی همچون اماکن تجاری , تفریحی , سردر تیم ها , دکان ها , در واقع هرساختمانی با هر کاربری که داشته باشد , نیاز به جذب مخاطب دارد . علاوه بر جذب مخاطب , زیبایی بصری و تبدیل شدن به یک شاخص محیطی , نقش فراوانی در کارکرد یک گروه داراست . از خانواده علامت های راهنما وتبلیغاتی , لایت باکس‌ها جالب ترین و گیراترین علائم میباشند .

تاثیر لایت باکس ها بر فروش بیشتر

لایت باکس ها بر فروش محصولات شما یکی از شیوه‌های تبلیغات نوین و کارآمدی میباشند که تاثیر فوق العاده ای بر موفقیت تجاری شرکت های گوناگون است .

چه علتی موجب می شود که مشتری مکان خاصی یا بهتر است بگوییم، دربین رقبای گوناگون یکی را برای خرید تعیین می کند؟ این به عبارتی چیزی است که ذهن شرکتهای متفاوت را به خویش درگیر کرده است . تبلیغات و رویه های دیگر بازاریابی اسم شما‌را به مشتری معرفی می نماید . چه بسا در‌حالتی که خریدی از شما نشود , تبلیغات اسم و سوابق شمارا در یاد مشتری زنده نگه می‌دارد .

تاثیر تبلیغات بر فروش با تابلو لایت باکس

هرساله مبالغ زیادي صرف کارهای تبلیغاتی می شود , بنابر این اضطراری است انجام تبلیغات به شکلی کارا و مؤثر انجام شود . کاربردهاي تبلیغات مضاعف فراوان است با این حال همه آنان داراي خصوصیت مشترکی می‌باشند که لزوم آن انتقال یک پیام هست.

کارگزاران تبلیغات سعی می نمایند از نهایی فناوري هاي ارتباطی و رسانه اي براي معرفی نوع فایده گیرند تا رغبت مخاطب را نسبت به یک کالا یا این که سرویس جلب نمایند . تبلیغات با لایت باکس تاثیر به سزایی در جذب مشتری داراست . تبلیغات ابزاری است که بوسیله آن , مشتریان از ابداعات و ابتکارهای کمپانی باخبر می‌شوند .

دیده شدن تبلیغات با لایت باکس

برای این که تبلیغات موءثر واقع شوند , بایستی در معرض دید تعداد بیشتری از مخاطبان قرار بگیرند . در واقع تعداد مخاطبان هدفی که پیام های یک تبلیغ را می‌بینند یا می شنوند بایستی مورد دقت قرار بگیرد . در حالتی که تبلیغات به صحت در معرض رویت مخاطبان قرار نگیرد , عملا ناکامی خواهد خورد . صاحبان کسب و کارها یا تبلیغ کنندگان با گردآوری آمار متفاوت برای مثال میزان فروش و تیراژ مجلات و خبرنامه ها و ژورنال ها یا از روش بررسی آمار کسانی که از یک بیلبورد دیدن کرده اند یا این که از وسایل باربری همگانی به کار گیری کرده اند , می‌توانند بررسی نمایند که هریک از این‌شیوه راه‌های تبلیغاتی تا چه مقدار مورد مشاهده و دقت مردمان و مخاطبان قرار گرفته است که ما در مجموعه خانه طراحان سام لایت باکس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


تعداد بازدید : 48
نوشته شده در تاريخ سه شنبه 14 مرداد 1399 توسط حسنعلی پایدار
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از هفت بلاگ